POLITYKA PRYWATNOŚCI

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma OSSO STUDIO Dawid Gorgolewski z siedzibą w Gdańsku, ul. Barniewicka 7, kod pocztowy 80-299, telefon: 504-032-528, email: biuro@ossostudio.pl .

Poprzez stronę internetową zbieramy Państwa dane za pośrednictwem zakładki “zrób prezent”, w momencie gdy zostanie złożone zamówienie na voucher dla określonej osoby. Dane które zbieramy w celu zamówienia to: Imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania oraz imię i nazwisko osoby dla której przeznaczony jest voucher.

Powyższe dane służą wyłącznie do realizacji zamówienia vouchera.

Również gdy skontaktują się Państwo z nami przez pocztę elektroniczną, uzyskujemy od Państwa adres e-mail który jest wykorzystywany w celu odpowiedzi na wiadomość.

Państwa dane w postaci imienia i nazwiska wykorzystujemy również w celu wystawienia rachunku za usługi.

Dane te nie są wykorzystywane w żadnych innych celach i nie są przekazywane podmiotom trzecim. Mogą być natomiast przechowywane na serwerze firmy hostingowej.

W Państwa dane ma wgląd jedynie właściciel firmy oraz pracownik wyznaczony do kontaktu z klientami.

W każdej chwili mogą Państwo zażądać zaprzestania przetwarzania Państwa danych. W tym celu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Jednocześnie informujemy, że możemy użyć technologii cookies (ciasteczek) by dzięki temu świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie.

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli Państwa zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Państwa – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.