ZRÓB PREZENT

Chcesz zrobić komuś prezent w formie vouchera na nagrania w OSSO STUDIO? Nie ma problemu. Wystarczy że kupisz któryś z poniższych lub skontaktujesz się z nami e-mailowo / telefonicznie, jeśli tego co cię interesuje nie ma na liście, a po opłaceniu wyślemy voucher w formacie PDF na twój adres email.

Voucher jest ważny przez rok i jest imienny (wystawiony na osobę dla której ma być to prezent). Po otrzymaniu vouchera, obdarowany może się z nami umówić na dogodny termin nagrania.

DLA WOKALISTÓW

Nagranie i produkcja wokalu

W skład vouchera wchodzi nagranie wokalu do gotowego podkładu (który przynosi klient) a także: czyszczenie, strojenie, miks i mastering

Nagranie i produkcja wokalu x2

W skład vouchera wchodzi podwójne nagranie wokalu (dwa utwory) do gotowego podkładu (który przynosi klient) a także: czyszczenie, strojenie, miks i mastering

Wykonanie aranżu piosenki

W skład vouchera wchodzi wykonanie autorskiego aranżu (podkładu) do piosenki autorskiej napisanej przez klienta lub autorskiej wersji coveru.

Nagranie i produkcja wokalu + wideo

W skład vouchera wchodzi nagranie wokalu do gotowego podkładu (który przynosi klient) a także: czyszczenie, strojenie, miks i mastering oraz nagranie 3 ujęć wideo w studiu a także montaż. Otrzymują Państwo piosenkę w jakości gotowej do radia oraz teledysk ze studia.

DLA ZESPOŁÓW

Nagranie i produkcja EPki - 4 utwory

W skład vouchera wchodzi nagranie miks oraz mastering EPki (cztery utwory).

Nagranie i produkcja płyty - 10 utworów

W skład vouchera wchodzi nagranie miks oraz mastering płyty (10 utworów).

UWAGA! Należy pamiętać o tym, że z terminami w których studio jest wolne jest różnie. Nieraz może być tak że trzeba rezerwować studio 3 lub 4 miesiące naprzód. Dlatego jeśli nagrania z vouchera muszą być zrealizowane w jakimś konkretnym terminie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, przed zakupem vouchera.